ZABIEGI KOMPONOWANE – LINIA KOSMETYKÓW KLAPP

Detox Treatment
Zabieg Detox Treatment zapewnia głębokie oczyszczenie i detoksykację skóry. Uwalnia ją ze szkodliwych substancji a składniki aktywne są w stanie ją głęboko penetrować. Eliminuje metabolity przemiany komórkowej oraz zwiększa absorpcję skóry dzięki temu zapewnia lepszą wchłanialność kosmetyków w pielęgnacji domowej.

Cena: 60zł / 15 min.

Hyaluronic – Multiple Effect

Efekt zabiegu to długotrwale nawilżona, bardziej elastyczna i zrewitalizowana cera o wyrównanym kolorycie. Zabieg doskonale uzupełnia niedobory wilgoci w okresie letnim po intensywnym opalaniu, jak również po ekspozycji na niekorzystne warunki atmosferyczne w czasie zimy.

Cena: 150zł / 60min.

Express lift

Dwukierunkowe działanie masażu poprawia kondycję mięśni twarzy, szyi i dekoltu jednocześnie pobudzając mikrokrążenie i usprawniając przepływ limfy. Aplikowany po masażu Matrixyl zawarty w ampułce Push Up pobudza syntezę kolagenu i elastyny oraz napina skórę. Kwas hialuronowy w postaci Nano-Retard pozostawia długotrwały efekt nawilżenia.

Cena: 150zł / 40 min.

Skin push up

Zabieg SKIN PUSH UP oznacza dla Ciebie koniec myśli o upływającym czasie. To idealne rozwiązanie problemów związanych z oznakami starzenia oraz brakiem nawilżenia skóry. Proteiny jedwabiu, ceramidy oraz kwas hialuronowy uzupełnią wszelkie niedobory skóry
i zapewnią odzyskanie elastyczności i młodzieńczego napięcia. W serum Push-up zastosowano nową technologiię XXI, czynnik Matrixyl® o działaniu wygładzającym zmarszczki, który tworzy nowe włókna kolagenowe w skórze. Serum zawiera także tak zwane toksyny bio-botulinowe pochodzące z roślin, o natychmiastowym i długofalowym działaniu przeciwzmarszczkowym, a co ważne, działa bez efektów ubocznych.

Cena: 160zł / 45 min.

Hydra plus

Zabieg opiera swoje działanie na doprowadzeniu potrójnego kompleksu nawilżającego do głębszych warstw naskórka. Stanowi również ochronę przed utratą wilgotności, wyrównuje niedobory wody w głębszych warstwach skóry. Rzadkością w kosmetyce jest zastosowanie w masce Effect Mask najwyższego możliwego stężenia witaminy A, co wpływa na pobudzenie syntezy kolagenu, aktywność enzymów oraz wspiera mechanizmy naprawcze skóry. Ponadto wspomaga regenerację skóry uszkodzonej przez promienie słoneczne oraz zmniejsza uczucie napięcia.

Cena: 160zł / 45 min.

Asa peel face treatment -linia z kwasami owocowymi

ASA Peel Face Treatment jest zabiegiem, który w nowoczesny sposób wykorzystuje działania kwasu salicylowego. Zabieg daje doskonałe efekty w przypadku skóry, która straciła naturalną jędrność i blask, zmniejsza przebarwienia skóry oraz niweluje drobne zmarszczki.  

Cena: 290zł / 45 min.